Doprava zdarma při nákupu od 1599kč.

🇨🇿 Česká republika

O nás

Kdo jsme

Jsme BOOS Labs, jeden z jediných výrobců čistých saponinových doplňků na světě. Začali jsme v roce 1991 jako rodinný podnik a po celá léta jsme zůstali věrni svým rodinným kořenům. Do roku 2022 jsme vyvinuli více než 20 různých produktů a náš hlavní doplněk, Diamond Yacca, pomohl tisícúm lidí zlepšit jejich zdraví a životní styl.

1
Kvalita jako priorita

Kvalita z první ruky na prvním místě

Naše produkty jsou vyvíjeny a vyráběny interně v naších laboratořích. S čistým svědomím můžeme garantovat obsah každé jednotlivé tobolky, kterou vyrábíme.

2
Kvalitní ingredience

Kvalita nad kvantitou

Naší prioritou je pracovat s kvalitními ingredienty, které skutečně fungují. Konečný efekt každého jednotlivého doplňku stravy závisí na správné dávce látek. Při výrobě vycházíme z výběru látek, které přinášejí skutečně viditelné výsledky.

3
Krása a zdraví

Vnitřní zdraví a krása

Při zlepšování našeho zdraví a krásy je důležité začít zevnitř. Naší největší chloubou je naše saponinová produktová řada Diamond Yacca. Saponiny mají schopnost čistit naše cévy od veškerého toxického materiálu a usazenin. To zase zlepšuje naše celkové zdraví a vstřebávání živin.

4
Jsme (a vy také) originální

Patentovaná výroba

Díky naší patentované výrobní technice jsme schopni oddělit různé látky elektrickým proudem od sebe. Tímto způsobem jsme schopni produkovat extrémně čisté látky se silnějšími účinky než průměrné zdravotní doplňky stravy.

5
S lásky

Suplementy bez krutosti na zvířatech

Všechny naše produkty jsou bez krutosti. Věříme v alternativní formy testování našich produktů na rozdíl od testování na zvířatech, které považujeme za absolutně zbytečné.

Zdravíme,

to jsme my

Doctor & Co-founder

Dr. Oto Sova M.D.

Founder

Peter Sova

CEO

Radovan Miskovic

Commerce Manager

Marta Piroscakova

Senior Sales Manager

Miroslav Janik

E-commerce administrator

Jan Pazderak

PPC Specialist

Rastislav Miklovic

Creative Manager

Lenka Dercova
Cart