Zvětšené balení Yucca Organic s příměsemi

Pro šedivé vlasy

Pro šedivé vlasy
Od slovenského výrobce

PROTI ŠEDIVÝM VLASŮM

Od Slovenského výrobce

Zdravá alternativa regenerace barvy vlasů

Obnovte původní barvu vašich šedých vlasů zevnitř. Reparex proti šedinám je unikátní kosmetický přípravek, který navrací vlasům původní barvu. Na rozdíl od klasické barvy na vlasy náš přípravek nepřekrývá vlasy barvou, ale působí zevnitř díky speciálním enzymům. Šediny se odstraňují postupně a celý proces vypadá přirozeně.

Výhody

Reparexu

Proč vyzkoušet Reparex?

Zjistěte více o naší vlasové řadě

Z řady šamponů Vám nabízíme novou generaci Reparexu proti lupům. Díky zkušenostem, které jsme získali v předchozí generaci, je nová verze mnohem efektivnější a a účinnější..

Šampon má příjemnou svěží vůni, zanechává vlasy příjemné na dotek a zlepšuje celkový stav vlasů.

Tento šampon doporučujeme kombinovat se šamponem proti lupům, pomůžete je odstranit a zlepšíte účinek šamponu. Reparex Hair Loss voda proti vypadávání vlasů je zcela nový produkt, který jsme vyvinuli na základě návrhů od našich zákazníků.

Reagujeme na poptávku po produktu, který by skutečně fungoval. Opět díky použití léčivých bylin a našeho know-how dokáže náš produkt zmírnit vypadávání vlasů, a dokonce v některých případech dokáže oživit vlasové kořínky pro obnovení růstu.

Je to snadné a naučíte se ho používat velmi rychle.

Recenze před a po

"Nejdřív se mi šedá líbila a myslel jsem si, že bych s ní mohl pracovat, ale jak se ujala, uvědomil jsem si, že vypadám mnohem starší, než jsem chtěl, a rozhodl jsem se zkusit Reparex. Nyní používám svou druhou lahvičku a miluji ho." Je to rychlé, snadné, efektivní a bez zápachu.“

Táhnout
Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala jsem poprvé, s vyřízením obj. jsem spokojená.

Bea

Velmi promptní a bezproblémové doručení zboží.

Overený zákazník

Nakupuji opakovaně, protože užíváním yucca se cítím lépe.

Overený zákazník
Košík