Doprava zdarma při nákupu od 1599kč.

🇨🇿 Česká republika

Péče o tělo

Péče o tělo

Od slovenského výrobce

Péče o kůži

Krása je v kůži!

Investujte do své pleti. Bude vás reprezentovat na velmi dlouhou dobu. Vaše pokožka je otiskem prstu toho, co se děje uvnitř vašeho těla, a všechny kožní problémy, od lupénky přes akné až po stárnutí, jsou projevem vnitřních potřeb vašeho těla, včetně jeho nutričních potřeb.

Perfektní

Výživa pro vaši pokožku

Dopřejte své pleti výživu, kterou jste hledali. Tento unikátní krém s kyselinou hyaluronovou se saponiny obsahuje kombinaci cenných složek pro uhašení žíznivé pokožky. Krém je vhodný pro všechny typy pleti, má lehkou konzistenci a rychle se vstřebává. Náš krém s kyselinou hyaluronovou a saponiny je výsledkem více než 30 letého výzkumu saponinů světově uznávaného vědce Oto Sovy M.D., PhD. Díky obsahu čisté 100% nízkomolekulární kyseliny hyaluronové bude vaše pokožka hydratovaná nejen na povrchu, ale i v jejích vnitřních vrstvách. Kůže je největším orgánem lidského těla a všechny související nemoci a poruchy způsobují značné utrpení, protože jejich příznaky jsou jasně viditelné, vystavené pohledu lidí, které denně potkáváme. S pomocí Golden Ointment můžete všechny tyto obtíže zapomenout. Golden Ointment totiž dokáže pomoci i při těch nejzávažnějších kožních onemocněních. Jediné, co je třeba udělat, je nanášet Golden Ointment každý den na místa výskytu kožních potíží. Ve většině případů je změna stavu patrná v krátké době. U závažnějších kožních onemocnění je však nutné obrnit se trpělivostí.

krém s kyselinou hyaluronovou

Vyzkoušejte naše produkty

Benefity

Péče o kůži

Buďte ke své pleti dobří

Krása je v pokožce, takže pro udržení přirozené zdravé záře začněte svůj den dobrou rutinou péče o pleť. Chcete-li zlepšit svou přirozenou krásu a vypadat mladší, je zapotřebí správná péče o pleť s veškerou vaší pozorností a nasazením. Skvělá péče o pleť není jen o produktech, které používáme, ale také o našem životním stylu a stravovacích návycích. Péče o pleť je skvělá investice.

Od slovenského výrobce

Péče o kůži

Všichni toužíme po zdravé, přirozené záři! Filtry jsou fantastické, ale mít fantastickou pleť je mnohem lepší. Štěstí je naučené chování. Vaše péče o pleť také. Péče o pleť je nezbytnou součástí osobní hygieny.

Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala som prvy krat, s vybavenim obj. som spokojna

Bea

Veľmi promtné a bezproblémové doručenie tovaru.

Overený zákazník

Nakupujem opakovane, pretože užívaním yacci sa cítim lepšie.

Overený zákazník
Cart