Doprava zdarma při nákupu od 1599kč.

🇨🇿 Česká republika

Pro šedivé vlasy

Pro šedivé vlasy

Od slovenského výrobce

PROTI ŠEDIVÝM VLASŮM

Výhody

Reparexu

Proč vyzkoušet Reparex?

Od Slovenského výrobce

Zdravá alternativa regenerace barvy vlasů

Obnovte původní barvu vašich šedých vlasů zevnitř. Reparex proti šedinám je unikátní kosmetický přípravek, který navrací vlasům původní barvu. Na rozdíl od klasické barvy na vlasy náš přípravek nepřekrývá vlasy barvou, ale působí zevnitř díky speciálním enzymům. Šediny se odstraňují postupně a celý proces vypadá přirozeně.

Zistete více o

naši vlasové řadě

Z řady šamponů Vám nabízíme novou generaci Reparexu proti lupům. Díky zkušenostem, které jsme získali v předchozí generaci, je nová verze mnohem efektivnější a učinnejší.

Šampon má příjemnou svěží vůni, zanechává vlasy příjemné na dotek a zlepšuje celkový stav vlasů.

Tento šampon doporučujeme kombinovat se šampónem proti lupům, pomůžete je odstranit a zlepšíte účinek šamponu. Reparex Hair Loss voda proti vypadávání vlasů je zcela nový produkt, který jsme vyvinuli na základě návrhů od našich zákazníků.

Reagujeme na poptávku po produktu, který by skutečně fungoval. Opět díky použití léčivých bylin a našeho know-how dokáže náš produkt zmírnit vypadávání vlasů a dokonce v některých případech dokáže oživit vlasové kořínky pro obnovení růstu.

Je to snadné a jeho používaní se naučíte velmi rychle. 

Recenze před a po

"Nejdřív se mi šedá líbila a myslel jsem si, že bych s ní mohl pracovat, ale jak se ujala, uvědomil jsem si, že vypadám mnohem starší, než jsem chtěl, a rozhodl jsem se zkusit Reparex. Nyní pijem svou druhou lahvičku a miluji." Je to rychlé, snadné, efektivní a bez zápachu.“

Táhnout
Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala som prvy krat, s vybavenim obj. som spokojna

Bea

Veľmi promtné a bezproblémové doručenie tovaru.

Overený zákazník

Nakupujem opakovane, pretože užívaním yacci sa cítim lepšie.

Overený zákazník
Cart