Doprava zdarma při nákupu od 1599kč.

🇨🇿 Česká republika

Vitamíny a doplňky stravy

Vitamíny a doplňky stravy

Od slovenského výrobce

Vitamíny a doplňky stravy

Doplňky stravy pro posílení imunitního systému

Námi vyráběné výživové doplňky stravy jsou jedinečné svým složením a výrobním procesem. Většina z nich se skládá z prvků a přísad, které získáváme z exotických zemí, nehostinných pouští nebo panenské přírody. Při jejich výrobě používáme prvky nejmodernějších technologií i receptury používané předky moderního člověka.

Nejprodávanější

Benefity

Vitamíny a doplňky stravy

Jaké vlastnosti mají naše doplňky stravy?

Od Slovenského výrobce

Péče o kůži

Vaše pokožka má paměť. Za deset, dvacet, třicet let se na vaší pleti projeví výsledky toho, jak se s ní dnes zacházelo. Zacházejte s ním proto laskavě a s respektem. Pečujte o svou pokožku a hydratujte ji. Pokud máte dobrou pleť, vše ostatní zapadne na své místo.

Perfektní

Doplňky stravy

Kvalitní suroviny jsou pro nás prioritou. Požadovaný efekt užívání přípravku je často podmíněn správně nastaveným poměrem účinných látek. Zakládáme si na tom, že kvalita našich produktů je založena na hodnotném obsahu těch nejčistších účinných látek. Důležité je začít zevnitř. Naší největší chloubou jsou saponiny, které jsou součástí všech produktů Diamond Yacca. Saponiny se v lidském těle přeměňují na neškodné sapogeniny, které působí jako přírodní mýdlo a čistí následky stravovacích návyků. Saponiny v našem těle tak otevírají cestu k lepšímu vstřebávání účinných látek, které naše tělo přijímá zvenčí. 

VItamínové doplňky
Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala som prvy krat, s vybavenim obj. som spokojna

Bea

Veľmi promtné a bezproblémové doručenie tovaru.

Overený zákazník

Nakupujem opakovane, pretože užívaním yacci sa cítim lepšie.

Overený zákazník
Cart