20% akce na všechny druhy produktů Reparex a Macca

🇨🇿 Česká republika

Yacca Organic

Yacca Organic

Doplňek Yacca organic

Vyperte si své tělo zevnitř od škodlivých usazenin díky očistné síle přírodních saponinů, které získáváme speciální patentovanou technologií bez chemie. Poznejte jedinečné kombinace produktů Yacca organic, jejichž výsledky jsou léty ověřeny.

.

clean icon
Očistěte své tělo od škodlivých látek
Zlepšuje tok tělesných tekutin a také funkci různých orgánů.
Odstraňuje usazeniny ze žaludku, střev a vnitřních orgánů

Vyzkoušejte naši řadu Yacca Organic

Benefity

Yacca Organic

Od slovenského výrobce

Víte, co jsou saponiny?

Saponiny jsou vysoce účinné bioaktivní výtažky z rostlin. Snižují povrchové napětí na stěnách vnitřních a vnějších orgánů člověka a pomáhají čistit organismus od škodlivých usazenin. Pokud bychom je měli k něčemu přirovnat, byly by to kuchyňské saponáty, které s lehkostí dokáží vyčistit znečištěné povrchy.

1

Vyrobeno z vysoce kvalitního granulovaného extraktu z Yucca Shidigera

Extrahují se z rostliny Yucca Shidigera (palma), která má nejvyšší podíl saponinů, a proto z ní vznikají nejkvalitnější saponinové extrakty.

2

Zpomalte stárnutí

Saponiny jsou skvělou volbou i pro zdravé lidi, protože dokáží zpomalit stárnutí. Vědci při zkoumání lidského organismu zjistili, že léky, vitamíny, živiny, ale i kyslík potřebný k životu, hrají v organismu důležitou roli pouze tehdy, nacházejí-li se na správném místě a v dostatečné koncentraci.

3
Hlíva ústřičná yacca organic imunity saponiny

Lepší a efektivnější výsledky

Yacca Organic je účinnější a umožňuje dosáhnout očekávaného efektu dříve

4

Usazeniny v těle

Každý člověk, bez ohledu na to, zda pečuje nebo se nestará o svou životosprávu, má v těle usazeniny. Někteří dospělí jedinci dokonce až 3 kilogramy. Proto vám je pomáháme čistit.

5

Cenově dostupné řešení

Je cenově dostupnější, není vázán na těžkopádný distribuční systém. Je možné zakoupit nebo zaslat na dobírku.

Přehrát video
Garantováno

Garantem DIAMOND YACCA je uznávaný lékař MUDr. Oto Sova CSc.

MUDr. Oto Sova a CSc. již více než 25 let zkoumá účinky saponinů a konkrétně Diamond Yacca na lidský organismus.

Jeho výzkumný ústav Boos poskytuje 24hodinové bezplatné konzultace uživatelům tohoto produktu a zájemcům o něj.

V průběhu svého výzkumu se pan Sova seznámil s chemií saponinů a získal rozsáhlé zkušenosti a cenné vedení jako odborník v této oblasti.

Yacca Organic

Zbavte se usazenin v těle

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. Co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší.

Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem nezpracované, zpomaleně a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a zanášejí náš organismus.

Zbavte se usazenin

Věděli jste?

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. Co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší. Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem nezpracované, zpomaleně a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a zanášejí náš organismus.

Obsah a dávkování Yacca Organic

Obecná informace

Yacca Organic skladujte na suchém místě při pokojové teplotě a chraňte ho před dětmi. Nevystavujte jej přímému slunečnímu záření ani vysokým teplotám nad 40 °C.

Dávkování: Dospělý člověk užívá 2 kapsle denně, nejlépe ráno a večer.

Složení: Obsah 1 kapsle (700 mg): Yucca Shidigera 700 mg (80% extrakt)

Balení: 90 veganských kapslí, (rostlinná kapsle, HPMC – Hydroxypropyl Methylcelulosa)

DSC_2222-scaled

Kdy se nedoporučuje podávat Yacca Organic?

Yacca Organic má dvě přirozené závažné kontraindikace. Tento přípravek nemohou užívat pacienti s umělým kyčelním nebo kolenním kloubem (endoprotézy). Tato kontraindikace je mechanického charakteru – Yacca „čistí“ cévy a tím zlepšuje prokrvení dlouhých kostí.

Druhá kontraindikace - Yacca Organic nelze použít u pacientů po transplantaci orgánů (srdce, plíce, játra, slinivka, kostní dřeň atd.). To nezahrnuje zubní implantáty, umělé oční čočky čočky a další tohoto druhu.

Neexistují žádné nežádoucí vedlejší účinky ani příznaky alergie. Yacca Organic nemá kontraindikaci k žádnému léku. Funguje na fyzikálním principu – snižuje povrchové napětí všude tam, kde je přítomno, a tím uvolňuje do roztoku všechny tělesné usazeniny (krev, lymfa, žluč, moč, voda) na molekulární bázi. Tělo se pak „rozhoduje“, zda rozpuštěný sediment vyloučí nebo využije.

Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala jsem poprvé, s vyřízením obj. jsem spokojená.

Bea

Velmi promptní a bezproblémové doručení zboží.

Overený zákazník

Nakupuji opakovaně, protože užíváním yacca se cítím lépe.

Overený zákazník
Cart