Zvětšené balení Yucca Organic s příměsemi

Yucca Organic

Yucca Organic

Doplňek Yucca organic

Vyperte si své tělo zevnitř od škodlivých usazenin díky očistné síle přírodních saponinů, které získáváme speciální patentovanou technologií bez chemie. Poznejte jedinečné kombinace produktů Yucca organic, jejichž výsledky jsou léty ověřeny.

.

Vyzkoušejte naši řadu Yucca Organic

Benefity

Yacca Organic

Unikátní extrakt

Víte, co jsou saponiny?

Saponiny jsou vysoce účinné bioaktivní výtažky z rostlin. Snižují povrchové napětí na stěnách vnitřních a vnějších orgánů člověka a pomáhají čistit organismus od škodlivých usazenin. Pokud bychom je měli k něčemu přirovnat, byly by to kuchyňské saponáty, které s lehkostí dokáží vyčistit znečištěné povrchy. Saponiny se skládají z hydrofilní sacharidové složky a lipofilního aglykonu (saponinogenu) a proto mají vlastnosti povrchově aktivních látek.

zdroj: (HANS-DIETER), Belitz, H.-D. Food Chemistry . 4th rev. and extended ed. vyd. Berlín: Springer-Verlag 1 online resource s. ISBN 9783540699347 , ISBN 3540699341 . OCLC 314175910

clean icon
Očistěte své tělo od škodlivých látek
Zlepšuje tok tělesných tekutin a také funkci různých orgánů.
Odstraňuje usazeniny ze žaludku, střev a vnitřních orgánů
1

Vyrobeno z vysoce kvalitního granulovaného extraktu z Yucca Shidigera

Extrahují se z rostliny Yucca Shidigera (palma), která má nejvyšší podíl saponinů, a proto z ní vznikají nejkvalitnější saponinové extrakty.

2
Hlíva ústřičná yacca organic imunity saponiny

Lepší a efektivnější výsledky

Yucca Organic je účinnější a umožňuje dosáhnout očekávaného efektu dříve

3

Cenově dostupné řešení

Je cenově dostupnější, není vázán na těžkopádný distribuční systém. Je možné zakoupit nebo zaslat na dobírku.


Warning: Undefined array key "aspect_ratio" in /data/6/6/66f584df-f6f0-47f9-9382-73e3d165c89d/booslabs.com/web/wp-content/plugins/elementor/includes/widgets/video.php on line 1076
Přehrát video
Garantováno

Garantem DIAMOND YACCA je uznávaný lékař MUDr. Oto Sova CSc.

MUDr. Oto Sova a CSc. již více než 25 let zkoumá účinky saponinů a konkrétně Diamond Yacca na lidský organismus.

Jeho výzkumný ústav Boos poskytuje 24hodinové bezplatné konzultace uživatelům tohoto produktu a zájemcům o něj.

V průběhu svého výzkumu se pan Sova seznámil s chemií saponinů a získal rozsáhlé zkušenosti a cenné vedení jako odborník v této oblasti.

Yacca Organic

Zbavte se usazenin v těle

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. Co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší.

Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem nezpracované, zpomaleně a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a zanášejí náš organismus.

Zbavte se usazenin

Věděli jste?

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. Co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší. Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem nezpracované, zpomaleně a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a zanášejí náš organismus.

Obsah a dávkování Yucca Organic

Obecná informace

Yucca Organic skladujte na suchém místě při pokojové teplotě a chraňte ho před dětmi. Nevystavujte jej přímému slunečnímu záření ani vysokým teplotám nad 40 °C.

Dávkování: Dospělý člověk užívá 2 kapsle denně, nejlépe ráno a večer.

DSC_2222-scaled

Kdy se nedoporučuje podávat Yucca Organic?

Yucca Organic má dvě přirozené závažné kontraindikace. Tento přípravek nemohou užívat pacienti s umělým kyčelním nebo kolenním kloubem (endoprotézy). Tato kontraindikace je mechanického charakteru – Yucca „čistí“ cévy a tím zlepšuje prokrvení dlouhých kostí.

Druhá kontraindikace - Yucca Organic nelze použít u pacientů po transplantaci orgánů (srdce, plíce, játra, slinivka, kostní dřeň atd.). To nezahrnuje zubní implantáty, umělé oční čočky čočky a další tohoto druhu.

Neexistují žádné nežádoucí vedlejší účinky ani příznaky alergie. Yucca Organic nemá kontraindikaci k žádnému léku. Funguje na fyzikálním principu – snižuje povrchové napětí všude tam, kde je přítomno, a tím uvolňuje do roztoku všechny tělesné usazeniny (krev, lymfa, žluč, moč, voda) na molekulární bázi. Tělo se pak „rozhoduje“, zda rozpuštěný sediment vyloučí nebo využije.

Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala jsem poprvé, s vyřízením obj. jsem spokojená.

Bea

Velmi promptní a bezproblémové doručení zboží.

Overený zákazník

Nakupuji opakovaně, protože užíváním yucca se cítím lépe.

Overený zákazník
Košík