Zvětšené balení Yucca Organic s příměsemi

Dobrá večeře, hořící svíčky a romantická hudba: to jsou tradiční složky pro vytvoření té správné “nálady” s vaším partnerem. Avšak, když je potřeba ještě trochu více povzbudit libido nebo zlepšit kvalitu a délku intimního prožitku, můžete se spolehnout na přírodní afrodiziakum, jakým je peruánský ženšen. Tento unikátní a v poslední době velmi oblíbený doplněk nabízí řadu zajímavých vlastností. Pojďme se podívat, co přesně tento zázračný kořen nabízí.

Peruánská Maca

Peruánská Maca je kořenová zelenina původem z Peru, která se již po staletí používá pro své léčivé a afrodiziakální účinky. V posledních letech se stává stále oblíbenější díky svým potenciálním zdravotním přínosům a významu pro zlepšení libida a sexuálního zdraví.

V tomto článku se podrobněji podíváme na Peruánskou Macu, její zdravotní přínosy a doporučené dávkování. Dále se zaměříme na naše dva produkty Maca pro ni a Maca pro něj.

Peruánská Maca jako přírodní afrodiziakum

Peruánský ženšen je lidové označení pro hlíznatou rostlinu, kterou zná moderní věda pod jménem maca peruánská. Jak už její název napovídá, jejím domovem je oblast jihoamerických And, kde se vyskytuje ve výškách okolo 3–4 tisíc metrů nad mořem. Již z tohoto údaje je více než patrné, že se jedná o rostlinu velice odolnou.

Její jedinečné vlastnosti a pozitivní působení na celou řadu oblastí lidského zdraví dobře znali již původní obyvatelé této oblasti, tj. Inkové a další indiánské národy.

Peruánská Maca je známá jako silné přírodní afrodiziakum, které může zlepšit sexuální výkonnost, zvýšit libido a zlepšit celkové sexuální zdraví. Hlavní složkou, která zvyšuje libido, je L-arginin, aminokyselina, která podporuje průtok krve do pohlavních orgánů.

To může vést ke zvýšení citlivosti a zlepšení erekce u mužů, stejně jako zlepšení prokrvení u žen, což zvyšuje sexuální vzrušení.

Maca peruánská obsahuje řadu vitamínů (konkrétně vitamíny C, E, B1, B2 nebo B12), minerálních látek a stopových prvků (draslík, vápník, fosfor, železo…), ale také proteiny, důležité mastné kyseliny nebo sacharidy dodávající tělu energii.

Maca peruánská

To vše dělá z macy peruánské ideální doplněk stravy, který dokáže člověku dodat energiipodpořit jeho imunitu, ale také zlepšit stav pleti a omezit akné. V neposlední řadě je maca peruánská přírodní afrodiziakum a zlepšuje mužskou výdrž při pohlavním aktu, stejně jako mužský i ženský prožitek z něj.

I tuto charakteristiku staří Inkové dobře znali a dnešní označení „peruánská přírodní viagra“ tak svědčí pouze o tom, že v případě macy pouze „objevujeme Ameriku“.

Zdravotní přínosy Peruánské Macy

Zlepšení energie a výdrže: Maca může pomoci zvýšit hladinu energie a zlepšit fyzickou výdrž díky svému obsahu vitamínů a minerálů, jako je železo, zinek a vitamíny B skupiny.

Hormonální rovnováha: Maca obsahuje unikátní složky, které mohou podporovat hormonální rovnováhu u žen i mužů. To může pomoci zmírnit příznaky menopauzy, premenstruačního syndromu a zlepšit plodnost.

Posílení imunitního systému: Peruánská Maca obsahuje antioxidanty, které mohou podporovat imunitní systém a chránit tělo před škodlivými účinky volných radikálů.

Podpora duševního zdraví: Maca může pomoci zlepšit náladu a snížit stres díky svému obsahu vitamínů a minerálů, jako je hořčík, který má přirozeně uklidňující účinek na nervový systém.

Maca pro ni a Maca pro něj: Naše produkty a jejich složení

peruanska maca pro ni prirodni afrodiziakum libido menopauza

Maca pro ni obsahuje Peruánskou Macu, Tribulus Terrestris, Trifolium pratense (červený jetel), Shaggy Dioscorea (kudzu kořen) a GABA (kyselina gama-aminomáselná).

Tento produkt je speciálně navržen pro ženy, které hledají zlepšení svého libida, hormonální rovnováhy a celkového zdraví.

Maca pro něj obsahuje Peruánskou Macu, Tribulus Terrestris, Shaggy Dioscorea (kudzu kořen) a GABA (kyselina gama-aminomáselná).

Tento produkt je určen pro muže, kteří chtějí zlepšit svou sexuální výkonnost, zvýšit libido a podpořit zdravé hladiny testosteronu.

Jak macu peruánskou užívat?

Maca peruánská, resp. extrakty z ní, jsou na trhu nabízeny v různých podobách. Velmi často se jedná o čaj. Jednotlivé značky se od sebe navzájem liší obsahem extraktu a tím i jednotlivých aktivních látek.

Druhou možností příjmu extraktu z macy coby potravinového doplňku jsou tablety. Prakticky tou samou formou, jen neslisovanou do podoby tabletky, je prášek vyrobený ze sušených kořenů rostliny. Ten lze rozpustit ve vodě, v jakékoliv ovocné šťávě, přidávat jej lze např. do jogurtů apod.

Dávkování Peruánské Macy se může lišit v závislosti na individuálních potřebách a cílech. Obecně se doporučuje užívat 1 až 3 gramy Maca prášku denně, ideálně rozdělené do dvou nebo tří dávek

Extrakt z macy peruánské je čistě přírodní produkt a platí proto pro něj jej velmi málo omezení pro konzumaci. Přípravky by neměly užívat těhotné nebo kojící ženy, případně lidé se závažnými chronickými onemocněními, resp. měli by se vždy před začátkem užívání nejprve poradit s lékařem.

Maca Peruánská nežádoucí účinky

Peruánská Maca je považována za bezpečný a přirozený doplněk, ale jako u všech potravin a doplňků stravy existuje možnost nežádoucích účinků. Někteří lidé mohou zažít mírné zažívací potíže, jako je plynatost nebo průjem, zejména při vyšších dávkách.

Pokud zažijete nějaké nežádoucí účinky, snižte dávku nebo přestaňte užívat produkt a poraďte se se svým lékařem. Těhotné a kojící ženy by měly před užitím Maca konzultovat svého lékaře.

Závěr

Peruánská Maca jako přírodní afrodiziakum je silné přírodní afrodiziakum s řadou potenciálních zdravotních přínosů, jako je zlepšení libida, podpora hormonální rovnováhy a posílení imunitního systému. Naše produkty Maca pro ni a Maca pro něj nabízejí speciálně formulované směsi pro muže a ženy, které hledají zlepšení svého sexuálního zdraví.

Současně ale nenahrazuje ani léčbu fyziologických problémů s erekcí či jiných onemocnění, ani není náhradou pestré a bohaté stravy a zdravého životního stylu obecně.


 • Yucca Organic Antioxidant
  Yucca Organic Antioxidant
  1,249 
 • Maca pro něj
  Maca pro něj
  629 
 • Maca pro ni
  Maca pro ni
  629 
Cart