Doprava zdarma při nákupu od 1599kč.

🇨🇿 Česká republika

Diamond Yacca

Diamond Yacca

clean icon
Očistěte své tělo od škodlivých látek
Zlepšuje tok tělesných tekutin a také funkci různých orgánů.
Odstraňuje usazeniny ze žaludku, střev a vnitřních orgánů

Vyzkoušejte naši řadu Diamond Yacca

Benefity

Diamond Yacca

Doplněk stravy Diamond YACCA může mít na fyzické úrovni následující účinky:
Od slovenského výrobce

Diamond Yacca

Diamond Yacca je saponinový doplněk stravy nové generace. Získává se z rostliny Yucca Shidigera bezchemickou extrakcí pomocí elektrického proudu. Metoda také umožňuje fortifikaci extraktu některými složkami, jako jsou terpenové saponiny až do 80% obsahu. Díky tomu je Diamond Yacca žádoucí složení a až čtyřikrát více terpenových saponinů než steranových.

1

Vyrobeno z vysoce kvalitního granulovaného extraktu z Yucca Shidigera

Bez chemikálií využívajících elektrický proudový systém se systémem autofokusu má vždy stejné složení

2

Čtyřikrát víc

Diamond Yacca obsahuje čtyřikrát více terpenových saponinů než steranových saponinů

3

Lepší a efektivnější výsledky

Diamond Yacca je účinnější a umožňuje dosáhnout očekávaného efektu dříve

4

Plaťte méně za více

Je podstatně levnější. 240 tobolkové balení po 3249 kč, 140 tobolkové balení po 1749 kč.

5

Cenově dostupné řešení

Je cenově dostupnější, není vázán na těžkopádný distribuční systém. Je možné zakoupit nebo zaslat dobírkou.

6

24 hodin bezplatné lékařské pomoci

Výzkumný ústav BOOS poskytuje zájemcům a uživatelům Diamond Yacca 24 hodin bezplatné lékařské poradenství na uvedených adresách a telefonních číslech. Tato služba nemá žádný doplněk stravy.

Přehrát video
Garantováno

Garantem DIAMOND YACCA je uznávaný lékař MUDr. Oto Sova CSc.

MUDr. Oto Sova a CSc. již více než 25 let zkoumá účinky saponinů a konkrétně Diamond Yacca na lidský organismus.

Jeho výzkumný ústav Boos poskytuje 24hodinové bezplatné konzultace uživatelům tohoto produktu a zájemcům o něj.

V průběhu svého výzkumu se pan Sova seznámil s chemií saponinů a získal rozsáhlé zkušenosti a cenné vedení jako odborník v této oblasti.

To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší.

Očistná Diamond Yacca

Zbavte se usazenin v těle

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší.

Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem neléčené a zpomalené a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a omamují naše tělo.

Zbavte se usazenin

Věděli jste?

Hlavním faktorem tvorby usazenin v tělesných strukturách je naše strava. Je prokázáno, že zejména v tlustém střevě nosíme až 2 - 3 kg usazenin. To je způsobeno našimi špatnými stravovacími návyky. Připomínáme špinavý hrnec. co s tím můžeme dělat? V případě hrnce bychom vzali saponát a nečistoty odstranili. V našem těle je ale proces očisty daleko složitější a hlavně pomalejší. Existuje však řešení. Příroda nám nabízí látky, které obsahují vysoké procento saponinů. Svými stravovacími návyky nedáváme našemu trávicímu systému žádnou šanci na správné zpracování a vstřebání důležitých živin. Procházejí naším trávicím traktem neléčené a zpomalené a místo toho, aby byly užitečné, usazují se především v tlustém střevě a omamují naše tělo.

Obsah a dávkování Diamond Yacca

Obecná informace

Diamond Yacca skladujte na suchém místě při pokojové teplotě a chraňte ji před dětmi. Nevystavujte jej přímému slunečnímu záření ani vysokým teplotám nad 40°C. Diamond Yacca je dodávána ve dvou baleních - 150 gramů a 75 gramů v chemicky inertních polypropylenových nádobách s bezpečnostním uzávěrem, umístěných v kartonové krabici s povinnými informacemi a letákem.

Dávkování: Preventivně se podává 2x denně 1 kapsle, při léčbě malignit 6 až 8 kapslí denně.

Složení: terpenové saponiny, steranové saponiny, sacharidy, bílkoviny, vláknina, tuky

Obsah: 75g a 150g balení

*V případě jakýchkoliv pochybností kontaktujte naše lékaře, kteří jsou připraveni vám bezplatně pomoci. Doplněk stravy v žádném případě nenahrazuje pestrou stravu! Nepřekračujte doporučenou denní dávku!

myday8 (1)
Nežádoucí účinky

Kdy se nedoporučuje podávat Diamond Yacca?

Diamond Yacca má dvě přirozené závažné kontraindikace. Tento přípravek nemohou užívat pacienti s umělým kyčelním nebo kolenním kloubem (endoprotézy). Tato kontraindikace je mechanického charakteru – Yacca „čistí“ cévy a tím zlepšuje prokrvení dlouhých kostí.

Druhá kontraindikace - Diamond Yacca nelze použít u pacientů po transplantaci orgánů (srdce, plíce, játra, slinivka, kostní dřeň atd.). To nezahrnuje zubní implantáty, umělé oční čočky a další zařízení tohoto druhu.

Neexistují žádné nežádoucí vedlejší účinky ani příznaky alergie. Diamond Yacca nemá kontraindikaci k žádnému léku. Diamond Yacca funguje na fyzikálním principu – snižuje povrchové napětí všude tam, kde je přítomno, a tím uvolňuje do roztoku všechny tělesné usazeniny (krev, lymfa, žluč, moč, voda) na molekulární bázi. Tělo se pak „rozhoduje“, zda rozpuštěný sediment vyloučí nebo využije.

Recenze

Od našich zákazníků

Nakupovala som prvy krat, s vybavenim obj. som spokojna

Bea

Veľmi promtné a bezproblémové doručenie tovaru.

Overený zákazník

Nakupujem opakovane, pretože užívaním yacci sa cítim lepšie.

Overený zákazník
Cart