Zvětšené balení Yucca Organic s příměsemi

Šedivění vlasů je přirozený proces, který vede k oxidaci pigmentu melaninu. Ale co když se chcete vrátit k původní barvě vlasů? Představujeme vám naši komplexní příručku na to, jak se zbavit šedivých vlasů pomocí přípravku Reparex.

Co způsobuje šedivění vlasů?

Principem šedivění je oxidace pigmentu melaninu. Ten je syntetizován v organizmu v oxidované formě bezbarvý. Když prochází do vlasů, u kořínků jsou buňky produkující enzym katalázu a ta odejme z molekul bezbarvého melaninu kyslík, čímž melanin získá tmavohnědou barvu.

Stárnutím, chorobami či stresem se však tyto buňky poškodí, nebo vyhynou a tak do vlasů pak proudí bezbarvý melanin s následkem šedivosti. Když byl na šedivé vlasy aplikován dostatečně silný redukující roztok, melanin se v nich zbavil kyslíku a vlasy nabyly svou původní barvu. Jenomže různá redukční činidla byly z kosmetiky postupně vyloučeny a tak bylo nutné vyvinout takový prostředek, který by vyhovoval současným předpisům.

My jsme zvolili cestu „matky přírody“ a aplikovali na šedivé vlasy redukující enzymy. Ty odňaly kyslík a vlasy ztmavly, ale po chvilce opět zešedivěly, protože enzym neměl kde odevzdat odňatý kyslík a tak ho vrátil zpět do vlasů. Proto bolo nezbytné angažovat ještě nějaký „depozit“ kyslíku a tady posloužilo minimální množství sloučeniny stříbra. Tím pádem se stal přípravek REPAREX plně funkčním a použitelným.

jak se zbavit šedivých vlasů s Reparex proti šedivým vlasům?

 jak se zbavit šedivých vlasů reparex proti sedinam

Reparex je unikátní produkt, který se liší od běžných barviv na vlasy. Je to bezbarvný roztok, který nebarví všechny vlasy na stejnou barvu, ale každému na jeho vlastní původní barvu. To je dáno tím, že člověk nedědí barvu vlasů, ale jejich tloušťku.

A právě v tlustém vlasu se vejde mnoho melaninu a je černý, zatímco do tenkého vlasu se vejde jen málo melaninu a je blond.

Na začátku aplikace se Reparex používá každý den a po vybarvení vlasů pak jednou až dvakrát týdně. U Reparexu při zešedivění vlasů nedochází k vytváření bílé zóny. Vlas se zbarví nebo zešediví vcelku najednou.

Jak dlouho trvá, než Reparex začne fungovat?

Výsledky používání Reparexu se liší u každého jednotlivce, ale většina uživatelů si všimne změny během 1-2 týdnů pravidelné aplikace.

Je možné použít Reparex na jiné části těla, jako je vous?

Ano, Reparex je vhodný k použití na jakékoliv oblasti, kde chcete obnovit přirozenou barvu vlasů.

Je bezpečné používat Reparex?

Ano, Reparex je vyroben z přírodních složek a je navržen tak, aby byl co nejméně náročný na pokožku. Vždy se však doporučuje provedení patch testu, aby se zjistilo, zda na něj není alergická reakce.

Kde lze koupit Reparex?

Reparex je k dispozici na našem webu zde.

Závěr

Šedivění vlasů je přirozeným procesem, který je často spojen s věkem, stresem, a někdy i zdravotními problémy. Naštěstí, díky výzkumu a vývoji přírodních produktů jako je Reparex, máme nyní možnost vrátit vlasy zpět k jejich přirozené barvě.

Reparex není obyčejné barvivo na vlasy. Je to inovativní řešení, které umožňuje vašim vlasům návrat k jejich původní barvě, respektuje individuální rozdíly v tloušťce a pigmentaci vlasů a navíc je snadno aplikovatelný a účinný.

Pamatujte, že jak se staráme o své tělo, tak bychom měli dbát i na naše vlasy. Zdravé vlasy nejenže vypadají lépe, ale také nám mohou dodat sebevědomí a pocit mladosti.

Pokud máte jakékoliv další otázky o tom jak se zbavit šedivých vlasů, o produktu Reparex, nebo si přejete sdílet své vlastní zkušenosti, neváhejte nás kontaktovat nebo zanechat komentář pod tímto článkem. Jsme zde pro vás, abychom vám pomohli na cestě k zdravým a zářivým vlasům.

Zkuste Reparex dnes a uvidíte, jak může obnovit vaše přirozené vlasy a posílit vaše sebevědomí.


 • reparex proti sedinam pro zeny
  Reparex pro ženy
  499 
 • Reparex na bradu a vousy
  Reparex na bradu a vousy
  499 
 • Reparex pro muže
  Reparex pro muže
  499 
Košík